#1 4050771 05 Lip 2007 09:29 Master_BP Master_BP Poziom 1 Posty: 1 Autor tematu Post #1 4050771 05 Lip 2007 09:29 Witam jakie polecacie mi oprogramowanie do tej Motki ponieważ dziś ją nabyłem i niestety nie było w opakowaniu żadnej płytki a kabel ma mini usb
#2 4051426 05 Lip 2007 13:15 ewa1982 ewa1982 Poziom 17 Posty: 146 Pomógł: 26 Ocena: 3 Pomocny post? (0) Post #2 4051426 05 Lip 2007 13:15 Motorola Phone Tools najnowsza wresja powinna być ok, niestety nie wiem jak do tej motki mają się programy P2K typu: -mexplorer -P2K Commander -P2K tools
#3 4183849 16 Sie 2007 15:30 Nowik13 Nowik13 Poziom 18 Posty: 291 Pomógł: 2 Ocena: 11 Pomocny post? (+1) Post #3 4183849 16 Sie 2007 15:30 ten telefon działa jak dysk wymienny bez programu