Witam
Tunerek jak w temacie niestety dosięgną go piorun
Uszkodzona przetwornica i scalak przy głowicy LNBP20. Po naprawie i wymianie scalaka po włączeniu do sieci mruga czerwona dioda 7 razy. Wyświetlacz nie odpala na ekranie telewizora nic sie nie pojawia. Napięcia są wszystkie, czy to uszkodzenie softu? Proszę o porady.
Pzd Krzychu.
Tunerek jak w temacie niestety dosięgną go piorun
Pzd Krzychu.