Moj piesek zniszczył mi pilota do kina LG model LH-D6240 i nigdzie nie ma do tego modelu pilota.
Czy ktos może mi cos doradzić, może jakis zamiennik?
Czy ktos może mi cos doradzić, może jakis zamiennik?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam