Witam Państwa 
Posiadam 2 pary głośników o mocy 450W na jedną kolumne. Poszukuje do nich nie zbyt drogiego wzmacniacza. Używałem do tej pory Technicsa SU-V2A, ale niestety się spalił. Nawet fajnie na tym tehcniaku dawało ale wiem ze to nie jest max tych kolumn. Zależy mi na czymś podobnym do tej techniawki ale o wiekszej mocy najlepiej i żeby też miał regulacje basów, trebles i tp... czy za 300zł. kupie jakiś dobry wzmacniacz???
Proszę o jakieś propozycje allegro
)
P.S. Zapomiałem dodać. Kolumny są 8OHMowe. Powiedzcie mi czy to prawda że jak na 1 kanał z 4 przypada np. 80W to jak używam tylko 2 kanałów to mam 160W na tym kanale ??
Pozdrawiam, Przemek
Posiadam 2 pary głośników o mocy 450W na jedną kolumne. Poszukuje do nich nie zbyt drogiego wzmacniacza. Używałem do tej pory Technicsa SU-V2A, ale niestety się spalił. Nawet fajnie na tym tehcniaku dawało ale wiem ze to nie jest max tych kolumn. Zależy mi na czymś podobnym do tej techniawki ale o wiekszej mocy najlepiej i żeby też miał regulacje basów, trebles i tp... czy za 300zł. kupie jakiś dobry wzmacniacz???
Proszę o jakieś propozycje allegro
P.S. Zapomiałem dodać. Kolumny są 8OHMowe. Powiedzcie mi czy to prawda że jak na 1 kanał z 4 przypada np. 80W to jak używam tylko 2 kanałów to mam 160W na tym kanale ??
Pozdrawiam, Przemek