Witam! dostałem radio philipsa 22dc461/62 bez pamieci...moze mi ktos powiedziec jaka tam pamiec powinna byc??
pozdrawiam i prosze o pomoc bo to pilne...
pozdrawiam i prosze o pomoc bo to pilne...
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tambartas666 napisał:a jaką pamięcia można to zastąpić?? czy 24c16 czy 24c32? prosze o pilna odpowiedz
Dodano po 6 [minuty]:
dodam ze wstawilem tam pamiec 24c64 ale nie wiem czy bedzie ok...ktos podpowie?