Witam. Mam przywieziony z Niemiec TV jak wyżej. W menu jest opcja do zmiany foni, lecz nie reaguje na zmiany. Cały czas jest E/zach. TV ma polskie menu, więc pewnie można odblokować również polką fonię, pewnie w trybie serwisowym. Proszę o podpowiedź jak to ugryźć.