Witam mam dziwny problem na starszej karcie Gforce 2 wszystko ładnie pięknie, ale gdy wkładam Gforce N6200 monitor jest ciągle w stanie standby!
Słychać że wszystko sie uruchamia tylko brak obrazu stan czuwania.
Zaniosłem kartę do kumpla u niego bez problemu poszła.
Kartę w porcie AGP układałem dziesiątki razy czy dobrze siedzi i nic.
Czy może ktoś mi powiedzieć o co tu chodzi?
Nadmienię że wcześniej karta na tym komputerze chodziła dobrze...
Słychać że wszystko sie uruchamia tylko brak obrazu stan czuwania.
Zaniosłem kartę do kumpla u niego bez problemu poszła.
Kartę w porcie AGP układałem dziesiątki razy czy dobrze siedzi i nic.
Czy może ktoś mi powiedzieć o co tu chodzi?
Nadmienię że wcześniej karta na tym komputerze chodziła dobrze...
Moderowany przez TONI_2003:Poprawiłem temat postu oraz sam post!
Sugeruję poprawienie treści postu jak i jego gramatyki po napisaniu następnej odpowiedzi w temacie.
Stosowne poprawki w tym już wykonałem, ale nie należy to do moich obowiązków.