Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak usunąć partycję pod vistą

posteo 13 Lip 2007 01:59 1877 6
  • #1 13 Lip 2007 01:59
    posteo
    Poziom 14  

Witam mam laptop od kolegi z Vistą i tylko jedną partycję i chciał aby założyć jeszcze 2 partycje,jedną założyłem i jest ok a przy drugiej wpisałem zły rozmiar partycji więc chce ją usunąć i na nowo założyć o poprawnej wielkości,jak mam ją usunąć,jest to moje pierwsze spotkanie "na żywo "z vistą.

0 6
  • #2 13 Lip 2007 02:31
    mpn103
    Poziom 34  

Panel sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Zarządzanie komputerem -> Zarządzanie dyskami.

Może pomoże.

0
  • #3 13 Lip 2007 06:45
    posteo
    Poziom 14  

No to wiem bo tak zakładałem partycję ale nie znalazłam opcji do jej usunięcia,tzn jest tam opcja usuń ale pozostaje jako partycja surowa i nie można jej powiększyć ani ostatecznie usunąć.

0
  • #4 13 Lip 2007 07:04
    Poziom 35  

posteo napisał:
    No to wiem bo tak zakładałem partycję ale nie znalazłam opcji do jej usunięcia,tzn jest tam opcja usuń ale pozostaje jako partycja surowa i nie można jej powiększyć ani ostatecznie usunąć.

to zobacz jeszcze raz - i patrz w opcje tak dlugo az zobaczysz ze da sie to tam zrobic

0
  • #5 13 Lip 2007 07:21
    posteo
    Poziom 14  

Mam otwartą zakładkę i mam te 5gb/które chcę usunąć/ze statusem "nieprzydzielone"zaznaczam tę partycję i są tylko opcje "nowy wolumin prosty...oraz właściwości"gdzie mam szukać?

0
  • #6 13 Lip 2007 07:29
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #7 13 Lip 2007 08:06
    posteo
    Poziom 14  

No też tak myślę ale jak chcę wydzielić nową partycję to w wolnej przestrzeni dyskowej brakuje mi właśnie to ok 5gb które jest jako nieprzydzielone.
    moze jest teraz ktoś na gg kto pomoże mi rozwiązać ten problem?

Dodano po 30 [minuty]:

Dzięki wszystkim za pomoc.

0