Witam mam laptop od kolegi z Vistą i tylko jedną partycję i chciał aby założyć jeszcze 2 partycje,jedną założyłem i jest ok a przy drugiej wpisałem zły rozmiar partycji więc chce ją usunąć i na nowo założyć o poprawnej wielkości,jak mam ją usunąć,jest to moje pierwsze spotkanie "na żywo "z vistą.