logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

linia transmisyjna w aucie

renegatt 13 Lip 2007 08:10 1028 3
REKLAMA
  • #1 4077250
    renegatt
    Poziom 23  
    Cześć. Znalazłem ofertę skrzyni do auta, jest to typ 'linia transmisyjna' producent zachwala ze schodzi to w dół maksymalnie i ma bardzo dobry szybki impuls. Czy jest możliwe ? Propozycja wydaje się ciekawa, bo mi pozostaje tylko głośnik przełożyć ewentualnie bo wykonana jest dokładnie pod niego.

    pozdro.
  • REKLAMA
  • #2 4077256
    seba_x
    Poziom 31  
    jest to możliwe , tylko obudowy wychodzą dość duże , jaki to głośnik ?
  • REKLAMA
  • #3 4077258
    slavwek.ie
    Poziom 34  
    Witam.
    Dawniej w ofertach sklepów CA był woofer Bazooka, była to linia transmisyjna, obudowa ponoć bardzo trudna do zestrojenia. Te obudowy charakteryzowały się niskim zejściem i dobrą odpowiedzią impulsową.
    P.S. udało się wgrać animacje do Pionka? sorry za OT
  • #4 4078159
    renegatt
    Poziom 23  
    Hej
    Jeszcze nie muszę zainstalować pod XP zainstalować to bo nie uruchamia się, Znalazłem na ebay uzywany sub z spalonym glośnikiem, trupek nie ważny ale obudowa mnie zastanawia to coś takiego
    http://www.vibeaudio.co.uk/index.asp?page=p-spl.html&header=p-spl-h.html
    mam teraz głośnik w dobrym ale jednak zwykłym b-r (dokładnie ten sam) i myślę czy warto bo zapowiada się ciekawie.
REKLAMA