Proszę o pomoc w skonfigurowaniu tego rutera(1 komp stacjonarny i laptop). Jak do tego sie zabrać. Co trzeba ustawić w kompach a co w ruterze. Dziekuję za pomoc.
Przede wszystkim napisz jaki masz typ lacza (masz statyczne IP czy przyznawane przez DHCP; wireless czy przewodowe), i jak chcesz podlaczyc te komputery- WiFi czy po przewodzie...
neo to polaczenia masz pewnie po PPPoE- taki rodzaj laczenia wybierz w routerze i wprowadz swoj Login i Haslo. Nastepnie przejdz na ustawienia Wireless i wylacz go (jesli ten router posiada AP). Zapisz wszystkie ustawienia. W komputerach nic nie bedziesz musial ustawiac. Podlacz wszystko i zresetuj router-odlacz na chwile od pradu. Jesli wszystko jest dobrze ustawione, powinno dzialac od razu.