Witam,
Dostałem od znajomego Motorole v220 po upadku. I od tego upadku coś się z nią stało. A mianowicie telefon chwile po włączeniu sam się wyłącza. Przeszukałem całą elkę i dowiedziałem się że wgranie nowego softa może pomóc, więc go wgrałem ale nic się nie zmieniło dalej się wyłącza;/ Nie mam już pojęcia jak można ją naprawić
Może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził lub wie jak to naprawić to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc:)
Dostałem od znajomego Motorole v220 po upadku. I od tego upadku coś się z nią stało. A mianowicie telefon chwile po włączeniu sam się wyłącza. Przeszukałem całą elkę i dowiedziałem się że wgranie nowego softa może pomóc, więc go wgrałem ale nic się nie zmieniło dalej się wyłącza;/ Nie mam już pojęcia jak można ją naprawić