panasonic tx-29ps1p chassis euro-10, prawdopodobnie uszkodziła mi się dioda oznaczona na chassis d617. Czy ktoś wie co to za dioda? Za podpowiedź z góry dziękuję.
Moderowany przez obcy7:Przeniosłem z TV.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam