Witam !
Czy miał ktoś problem z wgraniem flesza do E570V ?
Używam emulatora coma na UFS ,fleszera "OptiFlash_1Die_for_AquaS_0925"
i flesza E570BOGA2_PL.
Próbuje na właczonym i wyłaczonym telefonie z bateria.
W czym jest problem ???
Czy miał ktoś problem z wgraniem flesza do E570V ?
Używam emulatora coma na UFS ,fleszera "OptiFlash_1Die_for_AquaS_0925"
i flesza E570BOGA2_PL.
Próbuje na właczonym i wyłaczonym telefonie z bateria.
W czym jest problem ???