Witam.
Trafił mi się ten telewizorek do naprawy , jest ich bardzo mało na rynku dlatego moje doświadczenie z nimi jest małe .
Objaw jest następujący : po włączeniu wyłącznikiem sieci telewizor rusza , nie można przełączyć programu ani regulować odbiornika za pomocą klawiatury lokalnej , nie reaguje też na pilota , same przełanczają się programy . Czy może to uszkodzenie związane z procesorem ? . Występuje tam P80C31BH , oraz jakiś drugi sacalak z naklejoną karteczką OTV-C200 WERSJA R2 . Bardzo proszę o sugestie .
Trafił mi się ten telewizorek do naprawy , jest ich bardzo mało na rynku dlatego moje doświadczenie z nimi jest małe .
Objaw jest następujący : po włączeniu wyłącznikiem sieci telewizor rusza , nie można przełączyć programu ani regulować odbiornika za pomocą klawiatury lokalnej , nie reaguje też na pilota , same przełanczają się programy . Czy może to uszkodzenie związane z procesorem ? . Występuje tam P80C31BH , oraz jakiś drugi sacalak z naklejoną karteczką OTV-C200 WERSJA R2 . Bardzo proszę o sugestie .