Witam
Czy jest możliwość/jak to zrobić aby niektóre procedury użytkownika były w zewnętrznej pamięci podłączonej do AVR (może być nawet MEGA162) i w razie potrzeby pobierane z niej i wykonywane?
Pozdrawiam, rozrabiaka.
Czy jest możliwość/jak to zrobić aby niektóre procedury użytkownika były w zewnętrznej pamięci podłączonej do AVR (może być nawet MEGA162) i w razie potrzeby pobierane z niej i wykonywane?
Pozdrawiam, rozrabiaka.