Witam dostałem taki dekoder wraz z anteną. Czy mogę go jakoś wykorzystać.? Czy tylko wywalić go do kosza. Nie mam karty cyfry do niego.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammeloch napisał:Możesz oglądać niekodowane po zastosowaniu starej karty cyfry (seca1) lub karty pic oraz fun z odpowiednimi wsadami, ale tu potrzebny jest programator phoenix, żeby te wsady wgrać do karty (do seca1 tego nie potrzebujesz).
tomas napisał:http://www.allegro.pl/item216199002_karta_zielonka_pic_card.html
za 8zł + koszty przesyłki odpalisz ten tuner na kanały FTA
dziura.arek napisał:Wiem umie czytać dodatkowo mi powiedział że z moim modelem nic nie pójdzie..........