Witam. Trafił do mnie W810. Strasznie cichy jest głośnik rozmów. O dziwo w menu serwisonym jest głośny i wyraźny. Wymieniłem softa(gdfs jeszcze nie ruszałem), wymieniłem głośnik i jest to samo. Jakieś pomysły?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamzeezoo napisał:Witam
Mam problem z W800. Brak dzwonkow.
1. Wymienilem oprogramowanie
2. Wymienilem glosnik
3. Wymienilem te 2 uklady zaznaczone na zdjeciu
Niestety zadna z tych czynnosci nie pomogla.
Co jeszcze mozna zrobic zeby postawic tego tela?
zeezoo napisał:Witam
Mam problem z W800. Brak dzwonkow.
1. Wymienilem oprogramowanie
2. Wymienilem glosnik
3. Wymienilem te 2 uklady zaznaczone na zdjeciu
Niestety zadna z tych czynnosci nie pomogla.
Co jeszcze mozna zrobic zeby postawic tego tela?
jacekmarus napisał: