logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

W810 - głośnik rozmów cichy poza menu serwisowym, wymiana softu i głośnika nie pomogła

kemot_81 19 Lip 2007 17:18 3000 5
REKLAMA
  • #1 4095806
    kemot_81
    Poziom 15  
    Posty: 127
    Pomógł: 14
    Ocena: 7
    Witam. Trafił do mnie W810. Strasznie cichy jest głośnik rozmów. O dziwo w menu serwisonym jest głośny i wyraźny. Wymieniłem softa(gdfs jeszcze nie ruszałem), wymieniłem głośnik i jest to samo. Jakieś pomysły?
  • REKLAMA
  • #2 4098779
    Fyszo
    Poziom 37  
    Posty: 3987
    Pomógł: 223
    Ocena: 115
    One mają bardzo duży rozrzut parametrów. Nieraz tak było że słuchawka grała głośniej niz głośnik.
  • REKLAMA
  • #3 4098990
    kemot_81
    Poziom 15  
    Posty: 127
    Pomógł: 14
    Ocena: 7
    No tak ale w menu serwisowym wszystko słychać głośno i wyraźnie, natomiast przy połączeniu ledwo ledwo.Wgrałem gdfs jeszcze raz soft i jest tak samo :-/
  • REKLAMA
  • #4 4099690
    jacekmarus
    Poziom 17  
    Posty: 253
    Pomógł: 14
    Ocena: 15
    to nie jest raczej SW tylko HW..mialem taki przypadek w K750i a to sa niemalze identyczne telefony wiec sprobojcie przegrzac tjatte w ostatecznosci wymienic. zaznaczylem ten ukladzik na rys W810 - głośnik rozmów cichy poza menu serwisowym, wymiana softu i głośnika nie pomogła
  • REKLAMA
  • #5 5483322
    zeezoo
    Poziom 26  
    Posty: 984
    Pomógł: 77
    Ocena: 19
    Witam

    Mam problem z W800. Brak dzwonkow.

    1. Wymienilem oprogramowanie
    2. Wymienilem glosnik
    3. Wymienilem te 2 uklady zaznaczone na zdjeciu

    Niestety zadna z tych czynnosci nie pomogla.

    Co jeszcze mozna zrobic zeby postawic tego tela?
  • #6 5483795
    PITER.99
    Poziom 24  
    Posty: 656
    Pomógł: 60
    Ocena: 15
    zeezoo napisał:
    Witam

    Mam problem z W800. Brak dzwonkow.

    1. Wymienilem oprogramowanie
    2. Wymienilem glosnik
    3. Wymienilem te 2 uklady zaznaczone na zdjeciu

    Niestety zadna z tych czynnosci nie pomogla.

    Co jeszcze mozna zrobic zeby postawic tego tela?


    Wymien/przegzej wzmacniacz!W N2310 potem Vincine N2600

    quote="jacekmarus"]to nie jest raczej SW tylko HW..mialem taki przypadek w K750i a to sa niemalze identyczne telefony wiec sprobojcie przegrzac tjatte w ostatecznosci wymienic. zaznaczylem ten ukladzik na rys W810 - głośnik rozmów cichy poza menu serwisowym, wymiana softu i głośnika nie pomogła[/quote]

    Co ma tjatte3 do glosnika???On odpowiada za mikrofon :)

    Dodano po 5 [minuty]:

    zeezoo napisał:
    Witam

    Mam problem z W800. Brak dzwonkow.

    1. Wymienilem oprogramowanie
    2. Wymienilem glosnik
    3. Wymienilem te 2 uklady zaznaczone na zdjeciu

    Niestety zadna z tych czynnosci nie pomogla.

    Co jeszcze mozna zrobic zeby postawic tego tela?


    Wymien/przegzej wzmacniacz!W N2310 potem Vincine N2600

    jacekmarus napisał:
    to nie jest raczej SW tylko HW..mialem taki przypadek w K750i a to sa niemalze identyczne telefony wiec sprobojcie przegrzac tjatte w ostatecznosci wymienic. zaznaczylem ten ukladzik na rys W810 - głośnik rozmów cichy poza menu serwisowym, wymiana softu i głośnika nie pomogła


    Co ma tjatte3 do glosnika???On odpowiada za mikrofon :)
REKLAMA