witam! czy mógł by mi ktoś pomóc ! mam mały problem! Otóż nie wiem cholera jak podpiąć detektor ruchu tak by przy ruchu domowników włączała mi sie zarówka!?? jestem początkujący !
Moderowany przez _PREDATOR_:Za wulgaryzm ostrzeżenie i zamknięcie tematu!