logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Lokalizacja centralki autoalarmu w Fordzie Transicie 1994 - jak odłączyć?

wierzba123 22 Lip 2007 12:20 1764 3
REKLAMA
  • #1 4103507
    wierzba123
    Poziom 16  
    Posty: 473
    Ocena: 78
    Witam! Gdzie w Fordzie Transicie 94r. znajduje sie fabryczny autoalarm? Znajomemu od dluzszego czasu szwankuje ten alarm ciagle sie sam wlacza i chcielismy go odlaczyc.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 4105372
    solecki.m
    Poziom 26  
    Posty: 736
    Pomógł: 75
    Ocena: 122
    W Transicie 95 fabryczny alarm jest pod deską po stronie pasażera, bliżej środkowej konsoli, możliwe że w 94 jest podobnie.
  • REKLAMA
  • #3 4111687
    wierzba123
    Poziom 16  
    Posty: 473
    Ocena: 78
    Mam jeszcze jedno pytanie czy samo odlaczenie kabli od centralki zalatwi sprawe?
  • Pomocny post
    #4 4113959
    solecki.m
    Poziom 26  
    Posty: 736
    Pomógł: 75
    Ocena: 122
    Może załatwić sprawę albo i nie. Trzeba sprawdzić "organoleptycznie".
    Odpinasz wtyczki od alarmu i odpalasz, jak odpali to dobrze. Jak nie, otwierasz puszkę i rozglądasz się za przekaźnikami na PCB. Jeśli po zwarciu przekaźników odpali, śledzisz wzrokiem po ścieżkach do których przewodów idzie rozcięcie. Zwarcie na stałe tych przewodów rozwiąże Twój problem z alarmem.
REKLAMA