Witam!Nie jest to mój sprzęt wiec wszytkie pytania proszę kierować na nr. gg 9279955 lub hub22(_at_)vp.pl.Na sprzedaż są dwie kolumny, które sprzedam w komplecie!mają one po 100 wat każda sprzęt jest używany ale jego stan określam jako bdb!używałem go wiec gra całkiem głośno:)sprzedaje bo muszę
sprzęt jest znakomiet czeskiej firmy TESLA!
wzmacniacz tesla 2x25w
2x100w
wzmacniacz tesla 2x25w
2x100w