Witam mam problem z tym odtwarzaczem. Jak go kupiłem to odtwarzał filmy divix bez zgrzytów, prawie nie było go słychać, a teraz filmy które z początku chodziły super tną się, odtwarzacz nie czyta niektórych ścieżek z filmami, słychać jakieś takie "piski" przy ladowaniu dysku CD/DVD. Co jest grane?