witam
jestem nowy na tym forum i wiem ze takie tematy juz byly bo je czytałem
z gory wielkie sorki ze znowu do tego wracam.
posiadam zmieniarke blaupunkt cdc2 wyskakuje mi cd safe
i teraz własnie pytanko
czy ktoryś z panów jest mi wstanie podac kod do tej zmieniarki
proszę o pomoc
jestem nowy na tym forum i wiem ze takie tematy juz byly bo je czytałem
z gory wielkie sorki ze znowu do tego wracam.
posiadam zmieniarke blaupunkt cdc2 wyskakuje mi cd safe
i teraz własnie pytanko
czy ktoryś z panów jest mi wstanie podac kod do tej zmieniarki
proszę o pomoc