Witam.
Zrobiłem stronkę we flash'u. Podstrony łądują się do niej jako osobne pliki *swf ... i tu mam takie pytanie...jak zrobić, żeby do jakiegoś pliku *swf było hasło....i za każdym razem, gdy przejdziemy do innej strony i wrócimy do pliku, żeby pytał o hasło....byłoby nieźle, zeby można było samemu zrobić sobie okienko na usera i hasło.....
z góry dziękuję
Zrobiłem stronkę we flash'u. Podstrony łądują się do niej jako osobne pliki *swf ... i tu mam takie pytanie...jak zrobić, żeby do jakiegoś pliku *swf było hasło....i za każdym razem, gdy przejdziemy do innej strony i wrócimy do pliku, żeby pytał o hasło....byłoby nieźle, zeby można było samemu zrobić sobie okienko na usera i hasło.....
z góry dziękuję