witam
moj problem zwiazany jest z winxp i zamykaniem systemu jak chce zamnac system lub restart to wyskakuje blad "runtime error 216 779D5431" czy ktos moze wie czym jest to spowodowane czy istenija jakies strony opisujace teakie bledy
z gory wielkei dzieki za pomoc
moj problem zwiazany jest z winxp i zamykaniem systemu jak chce zamnac system lub restart to wyskakuje blad "runtime error 216 779D5431" czy ktos moze wie czym jest to spowodowane czy istenija jakies strony opisujace teakie bledy
z gory wielkei dzieki za pomoc