logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Opinie o monitorze LG LCD 17 L1753S-SF - warto kupić?

pedros100 01 Sie 2007 15:13 2285 2
REKLAMA
  • #1 4135778
    pedros100
    Poziom 10  
    Posty: 30
    Witam wszystkich. Planuję zakup monitora LG LCD 17" L1753S-SF lecz problem w tym że nie mogę znaleźć opini użytkowników na jego temat. Tak więc proszę o kilka konstruktywnych "za" i "przeciw" . Jeżeli ktoś potrafi powiedzieć coś na jego temat na podstawie parametrów to je załączam. A może polecicie mi inny monitor (najlepiej LG mam zaufanie do tej marki:) )? Z góry THX

    MONITOR LG LCD 17" L1753S-SF
    Opis Techniczny:
    Kod producenta L1753S-SF
    Kod produktu L1753S-SF
    Format obrazu 4:3
    Przekątna ekranu 17 cale
    Rozmiar plamki 0,264 mm
    Nominalna rozdzielczość 1280 x 1024
    Jasność 300 cd/m2
    Kontrast 2000 :1
    Czas reakcji matrycy 5 ms
    Kąt widzenia w pionie 170 Stopni
    Kąt widzenia w poziomie 170 Stopni
    Ilość wyświetlanych kolorów 16,2 mln
    Gniazdo D-Sub 1 szt.
    Gniazdo RGB 1 szt.
    Tuner TV Nie
    Pilot Nie
    Mikrofon Nie
    Pivot Nie
    Wbudowany zasilacz Tak
    Możliwość zawieszenia na ścianie Tak
    Zgodność z normami TCO-03
    Kolor obudowy Srebrny
    Wysokość 378 mm
    Szerokość 365 mm
    Głębokość 180 mm
    Waga 3,1 kg
    Pobór mocy Wł./Wył. 30/1 W
    Informacje dodatkowe f-ENGINE, DFC, regulacja OSD, podstawa przechył -5-20st
  • REKLAMA
  • #3 4160845
    pedros100
    Poziom 10  
    Posty: 30
    ok Thx za odpowiedź ten link widziałem już w necie zanim napisałem tutaj. nie pozostaje mi nic innego jak samemu przetestować :D
REKLAMA