Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Onkyo SC-370, jak brzmią?

radekgers 03 Sie 2007 14:06 5546 3
  • #1 03 Sie 2007 14:06
    radekgers
    Poziom 10  

Witam,
    mam do kupienia 2 kolumny po chyba bardzo niskiej cenie, bo tylko 100zł. Niestety, zupełnie się nie znam na głośnikach/kolumnach i chciałbym porady czy to cokolwiek warte jest (nawet te 100zł:P).

Kolumny to Onkyo SC-370, 100 wat każda, 8ohmów. Są w nich po 3 głośniki. Odkręciłem głośnik niskotonowy, na nim jest napisane tylko "Onkyo 202W-3U 8ohm". Wewnątrz wszystko wyłożone czymś białym, na dole kolumny zwrotnica.

Kolumn chcę używać w domu ze wzmacniaczem własnej konstrukcji.
    Niestety nie mogę ich posłuchać bo w tej chwili nie mam do czego podłączyć :(

Czy te kolumny będą znośnie brzmiały? Nie jestem audiofilem :-)

0 3
  • #2 03 Sie 2007 14:41
    czaroslaww
    Poziom 26  

za 100zl... jesli obudowa jest w dobrym stanie i glosniki ie sa przepalone to bierz ;]
    tylko koniecznie sprawdz przed zakupem. pozdrawiam

0
  • #3 02 Lut 2011 13:30
    frejum
    Poziom 9  

za 100 zł brać bez namysłu grają wysmienicie mam je juz od dłuzszego czasu i tetowałem juz na kilkunastu klockach a odsłuchałem już ze 30 par kolumn począwszy od mordaunt short,monitorki ale niby z wyższej pólki ,a zupełnie nie dawały rady kosztowały 500 zł używane,zero dynamiki bass sie spóżniał mało elastyczne ,bose 250 zł równoież choć juz dużo lepiej grały , rft, eltax,Quadrale, pionki , sony,dali axs 5000 tu sie zatrzymam te grały lepiej ale cena 800zł to juz nie ta półka , te onkyo leją je wszystkie na łeb , stare ale jare bass sprężysty mocny z wykopem dynamika super, scena , stereofonia, wysokie czyste bez piasku i podbarwień, średnica stonowana lekko wycofana , naprawde szczerze polecam w tej cenie po prostu lepszych niema, za 100 zł bez zastanowienia brac pod warunkiem że głosniki sprawne , zawieszenie nie zmurszałe itd, itp

2
  • #4 02 Lut 2011 13:47
    radekgers
    Poziom 10  

Oj... a Ty geolog? Skarby odkopujesz? Dziękuję bardzo za radę, ale zauważ, że temat był założony 3 sierpnia 2007 roku. Niedługo stukną mu 4 lata...
    Mimo, że bywam niezdecydowany, to 4 lat nad kolumnami się nie zastanawiam ;-)

Skoro tak, to czemu nie zamknął Kolega tematu?
    (dj-MatyAS)

0