Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A6 2006r MMi NawiDVD -Jak wyjac plyte z napedu???

krycho2 04 Sie 2007 18:51 12114 7
  • #1 04 Sie 2007 18:51
    krycho2
    Poziom 9  

Witam mam pytanie :
    W jaki sposob wyjac plyte DVD z orginalnej nawigacji audi(w bagazniku)
    Dzieki za odp.

1 7
  • #2 20 Sie 2007 23:15
    krycho2
    Poziom 9  

Co nikt nic nie wie??

0
  • #3 21 Sie 2007 02:27
    dom4n
    Poziom 9  

To zalezy jak plyta utknela, czy naped probuje ja wysunac, ale niemoze, czy jak....
    Ja mialem podobny problem bo wlasnie odtwarzacz chcial oddac plyte ale ona przed wlozeniem do odtwarzacza zostala zalana napojem i sie kleiła i niechciala wyjsc.
    Ja wzialem mala pencete (czy jakos tak, malutenkie szczypce) i w momencie kiedy plytka byla najblizej wyjscia chcycilem ja i wyjalem.
    Jezeli twoj problem jest podobny, spruboj tak.

1
  • #4 21 Sie 2007 10:17
    krycho2
    Poziom 9  

ponoc audi ma jakas blokade i tylko serwis moze ja wyjac

0
  • #5 04 Paź 2007 22:01
    e0kris
    Poziom 9  

Niektóre salony blokują możliwość wyciągania płyt nawigacyjnych DVD w samochodach marki Audi model A6, A8, Q7 by zarobić na wymianie płytki oraz mieć pewność, że ją kupimy u nich (wtedy wyciągają i wkładają ją gratis). Jeśli masz zablokową opcję wyciągania płyty za pomocą guzika musisz to odblokować poprzez złącze diagnostyczne samochodu w odpowiednim kanale sterownika.

Oczywiście służę pomocą w tej sprawie :D

Pozdrawiam KRIS

2
  • #6 05 Paź 2007 21:53
    sq3hta
    Poziom 17  

lub jak jest to np. w A6 navi plus gdzie nie ma przycisku wyciągania płyty tylko robi się to z menu nastawy->wysuń cd (wersja spolszczona)

0
  • #7 08 Paź 2007 10:41
    krycho2
    Poziom 9  

NIEE RACZEJ NIEE NA 99% JEST TO ZAKODOWANE Z POIOMU SERWISU
    Dzis oddalem auto na serwis i maja mi ja wyjac. potrzebuja pin do samochodu.

0
  • #8 13 Gru 2008 22:32
    fil2006
    Poziom 26  

witaj .
    Widze że w polsce dalej boicie sie serwisu .
    podjedz do najbliższego serwisu audi ,niech podłączą vas a i włączą Ci przycisk bo jest funkcja taka że nie dziala i przycisk jest wyłączony i nie trzeba tam żadnego pin kodu człowieku .
    Wogule dziwi mnie to bo to się robi zaraz przy zerówce kiedy samochod jeszcze nie został sprzedany a jest to zablokowane po to żeby ktoś nie ukradł płyty .
    pozdro .
    pSchyba ze serwisy jeszcze niedorozwinięte .

Dodano po 1 [minuty]:

Aha zapomniałem z tym pinem to sobie uważaj pierwszy raz coś takiego słysze .

1
  Szukaj w 5mln produktów