Witam mam pytanie :
W jaki sposob wyjac plyte DVD z orginalnej nawigacji audi(w bagazniku)
Dzieki za odp.
W jaki sposob wyjac plyte DVD z orginalnej nawigacji audi(w bagazniku)
Dzieki za odp.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam