Komp (DVD-RW) nie wykrywa CD z XP przy starcie.
Naprawdę nie pisałbym, gdyby mnie to samego nie dziwiło.
Z komunikatów przy starcie zostało mi do wyjaśnienia:
"PCI boot ROM not installed". Hardware?
BIOS jest już ustawiony i sprawdzony, wszystkie styki i kabelki są styknięte, ale jeśli trzeba na coś zwrócić baczniejszą uwagę to proszę.
Dysk Maxtor model NAXXXXX został przyniesiony z firmy, może być zabezpieczony, mam hasło użytkownika do XP, logowanie bez problemu. Nie chodzi o dane, tylko o zainstalowanie sterowników dźwiękowej, a bez praw nie ma takiej opcji. Cel: nowy WinXP i spokój.
Czy Symbios Configuration Utility może mieć z tym jakiś związek?
Próbowałem w nim rożnych opcji, ale pierwszy raz się z tym spotkałem.
Z góry dzięki za każdą sugestię!
Naprawdę nie pisałbym, gdyby mnie to samego nie dziwiło.
Z komunikatów przy starcie zostało mi do wyjaśnienia:
"PCI boot ROM not installed". Hardware?
BIOS jest już ustawiony i sprawdzony, wszystkie styki i kabelki są styknięte, ale jeśli trzeba na coś zwrócić baczniejszą uwagę to proszę.
Dysk Maxtor model NAXXXXX został przyniesiony z firmy, może być zabezpieczony, mam hasło użytkownika do XP, logowanie bez problemu. Nie chodzi o dane, tylko o zainstalowanie sterowników dźwiękowej, a bez praw nie ma takiej opcji. Cel: nowy WinXP i spokój.
Czy Symbios Configuration Utility może mieć z tym jakiś związek?
Próbowałem w nim rożnych opcji, ale pierwszy raz się z tym spotkałem.
Z góry dzięki za każdą sugestię!