Witam. Z DTR-ką to może być różnie, bo to chyba starsza czeska frezarka, Nie napisałeś jaki masz problem z tą maszyną, czy sterowanie, czy mechanika. Napisz coś więcej to może coś poradzimy. Pozdrawiam.
witam
sorka ze nie odzywalem sie jakis czas - urlop bez netu
generalnie szukam czegos dotyczacego tej frezarki - fotek, instrukcji obsługi, schematow - widzialem taką frezarkę na złomie i obawiam sie ze z zewnatrz jest ona niekompletna jesli chodzi np. o czujke, a i obsluga nie zawsze sa jasne dla mnie wszystkie rysuneczki. cena nie wygorowana a zawsze mozna sobie cos przy niej pomajstrowac. Tak wiec szukam czegokolwiek o niej.