TV jak w temacie. Jak zdiąć blokadę? Zapomniany kod. Na ekranie ramka
Timer Funkctions i kluczyki. Nie można wejść w tryb serwisowy.
Timer Funkctions i kluczyki. Nie można wejść w tryb serwisowy.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam