Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opinie na temac wzmacniaczy MAC AUDIO

20 Sie 2007 22:40 9376 7
  • Poziom 12  
    Witam. Chcialbym wiedziec czy wyzej wymieniony producent sprzetu car audio to dobra firma i ktore z ich wzmacniaczy sa godne uwagi. Prosze o podzielenie sie wiedza szczegolnie na temat wzmacniacza MAC AUDIO FEARLES 4000.
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    tego wzmaka nieznam ale te najtansze (seria MP i pozniejsza MPX) sa porownywalnej jakosci co czolowka tej budzetowej polki (np car power a nawet nieco lepsze od niektorych blau punktow)
  • Poziom 27  
    mieiąc temu montowałem kumplowi jakąś obecnie sprzedawaną 4-ro kanałówkę(chyba 4x65W RMS),2 kanały pod przód i mostek pod suba 12' tego samego producenta i to wogóle nie miało kopa.
    mam te same auto co on,przód gra u mnie pod radiem ,a 10' Xpress jest zasilany przez HPB-602, i w autku czuć zabawowy efekt.
    on sam się przyznał ,że się zawiódł na tym wzmacniaczu,liczył na o wiele lepszy efekt.
  • Poziom 39  
    SITO79, a czy probowaliscie zmieniac sygnal zrodlowy?? bo na radiu "no name" to nawet peerlessy zasilane u-dim nie chcialy grac :P

kolega ma obecnie zasilanego peerlessa resolution 10 przez mac'a MP2000 (radio clarion) i jest naprawde przyjemnie ;)
  • Poziom 18  
    Ja miałem kilka wzmacnaczy MAC-a i twierdzę, że są lepsze od Blaupunktów. Mialem porówanie MP2000 i GTA275, mp zagrał zdecydowanie lepiej w tych samych warunkach i na tym samym przetworniku.
    Sito, problem tkwi raczej w tym subie, mac podobno nie robi dobrych głośników i ładuje je w skrzynie bez uwzględniania parametrów...
  • Poziom 27  
    fakt. ten subik mimo dość fajnego wygladu, nic soba nie reprezentuje,lekkie kartonowe pudełko,coś niczym tandetne "tuby",ale u mnie zasilony HPB-602 zagrał mocniej.spróbuje może go namówić na podpięcie mojego starego soniacza,moze tam faktycznie jest jakaś kolizja z poziomem wyjść i wejść bo i przednie głośniki grają niewiele głośniej niż gdy wcześniej grały pod radiem,bo najpierw przez miesiąc kumpel smigał bez wzmaka i suba.
  • Użytkownik usunął konto