Ponawiam temat bo nie znalazlem odpowiedzi. Drukarka po zalaczeniu wogole nie reaguje, nie czysci glowicy. Komputer ja widzi jednak podczas proby wydruku wyswietla komunikat ze zbiorniczek z tuszem jest przepelniony i zeby skantaktowac sie z servisem. Zbiorniczki sa raczej puste. Czy ktos moze wiedzec co jest grane?? Napiecia z zasilacza sa prawidlowe, bezpiecznik tez. Podniesienie pokrywki nie daje rezultatu - glowica nie wyjezdza! Za pomoc dzieki.