Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] [Rozwi您ano] Canon bjc2000 zape軟iony pojemnik

13 Lis 2003 08:27 3109 12
  • Poziom 10  
    Ponawiam temat bo nie znalazlem odpowiedzi. Drukarka po zalaczeniu wogole nie reaguje, nie czysci glowicy. Komputer ja widzi jednak podczas proby wydruku wyswietla komunikat ze zbiorniczek z tuszem jest przepelniony i zeby skantaktowac sie z servisem. Zbiorniczki sa raczej puste. Czy ktos moze wiedzec co jest grane?? Napiecia z zasilacza sa prawidlowe, bezpiecznik tez. Podniesienie pokrywki nie daje rezultatu - glowica nie wyjezdza! Za pomoc dzieki.
  • Poziom 14  
    Mia貫m kiedy podobny problem z Canonem bjc-80 chyba- takim do laptopa. Wtedy okaza這 si, 瞠 jest to zwyczajne zerwanie kontaktu z g這wic. Po prostu kabelek 陰cz帷y - raczej ta ta鄉a by豉 przerwana.
  • Poziom 23  
    Prawdopodobnie masz przepe軟iony poch豉niacz atramentu a nie
    zbiornik z tuszem. Jak dok豉dnie brzmia komunikat??
  • Poziom 2  
    wg mnie uszkodzona jest g這wica - mia貫m kiedy taki problem i... taka by豉 w豉郾ie przycyzna
  • Spec od drukarek
    A co wy鈍ietla na panelu? Mo瞠 wystarczy zresetowa licznik "pampersa".
  • Poziom 12  
    witam wie ktos moze co oznacza ten error w bcj2000
    pojawia podczas drukowania drukarka widzi glowice bc21e wykonuje czyszczenie ale wiecej nie robi nic
    "Service error 5000.
    Cancel printing and turn the printer off and then back on.
    If this doesn't clear the error, see the printer manual for more detail."
    pozdrawiam
  • Spec od drukarek
    Panowie!

Na elektrodzie powinna by serwis闚ka do BJC 2000 - poszuka i wszystko b璠zie wiadomo.
  • Poziom 21  
    Mam problem z drukark canon BJC 2000. Objawy podobne do tych opisanych na pocz徠ku tego postu tz. Po w陰czeniu drukarka nie daje zadnych oznak 篡cia, g這wica nie jest pzresuwana a przy pr鏏ie wydruku czegokolwiek pojawia si komunikat "The used ink tank is full".Zasilacz sprawdza貫m i napiecia sa odpowiednie. 圭i庵no貫m trez z elektrody serwis闚ke do bjc 2000 i wykona貫m wg. niej resetowanie eepreoma (przynajmniej pr鏏owa貫m, bo serwis闚ka jest po angielsu i nie wiem czy wszystko dobrze zrobi貫m). Moze kto z was kto ma do czynienia z napraw drukarek m鏬豚y mi poradzi jak rozwi您a ten problem (np. napisa mi po polsku jak dokona resetu eeproma). Dzieki wielkie z g鏎y.
  • Poziom 21  
    Czy naprawde nikt nie potrfi rozwi您ac mojego problemu??Bardzo bym prosi o rozwi您anie bo drukarak mi jest jak najszybciej potrzebna. Dzieki z g鏎y.
  • Poziom 10  
    Do archiwum, trzeba by這 zresetowa drukark r璚znie..