Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Autoalarm American Legend CS 9218

04 Wrz 2007 12:45 2864 8
  • Poziom 11  
    witam wszystkich szanownych forumowiczów mam problem otóż kupiłem jakis tydzien temu samochód kktóry ma na pokładzie Autoalarm American Legend typ CS 9218 z cetralnym zamkiem niestety poprzedni właściel zgubił oby dwa piloty czy istnieje jakas możliwośc dokupienia/dorobienia pilotów do tego alarmu bez konieczności wymiany całej instalacij alarmowej?
  • Poziom 32  
    nawet jakby była to nie warto bo to straszna lipa mam takich kilka nawet chodzacych ,sprowadx opis ,kabelki i w jego miejsce zainstaluj nowy ,przecież auto kupiłeś żeby pojeździć .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    dlacze nie warta swieczki ? czy mozecie to rozwinoc? gdzie mozna zdoby schemat pilota do tego alarmu?:cry:
  • Poziom 10  
    a chciałem dorobić pilota do alarmu American Legend CS 9218 small i gość z serwisu mi odpisał że alarm jest archaiczny i taniej bedzie zmienić cały alarm. Zresztą sam możesz się spytac --> http://www.gerard.pl/

Ps. to pawda ze orginalne piloty są troche badziewne ale dorobiony powinien byś wmiare dobrej jakiści ( tylko za jaką cene :D ) POWODZENIA
  • Poziom 11  
    :cry:koledzy elektronicy jak ktos ma schemat do pilota to niech da na forum to naprawde nie jest kupa roboty a mi i pewnie wielu innym ulatwi zycie
  • Poziom 19  
    A rozwiń ten temat ze schematem do pilota?Na co ci schemat?Bardzo mnie to ciekawi.
  • Poziom 11  
    przeczytaj mój pierwszy post
  • Poziom 19  
    Przeczytaj post Norberta.Nawet jak go sobie zrobisz wg schematu to co dalej?