Mam takie pytanie do was. Czy tranzystory mogą całkowicie przewodzić,co to znaczy?? Kiedy sprawdzam miernikiem uniwersalnym dwie elektrody to zaczyna piszczeć czy to jest dobrze czy to oznacza ze jest zepsuty.Może sa to tranzystory unipolarne,czy one powinny tak działać ??Możecie powiedzieć jak sprawdzić na przykład :Cewkę ,transformator,przekaźnik,itp. czy sa sprawne .Dzięki za pomoc