Jaki sklep z częściami elektronicznymi jest Waszym zdaniem najlepszy w Poznaniu?? Ja znam tylko Mitronik przy Siemiradzkiego, Gembarę przy tej samej ulicy i Edę przy Kwiatowej. Jaki Wy lubicie najbardziej?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamgimof napisał:gembary nie polecam raz, że sprzedawca działa niczym mucha w smole dwa ma ceny razy 4![]()
Do niego można, pójść albo pooglądać stare radia na wystawie, albo po karkasy (w sklepiku obok)
leonsocio napisał:Gembara ostatnio stale mówi, że czegoś nie ma w tej chwili, albo ja mam takiego pecha albo gość ma konkretne braki:P Za to naprzeciw w mitroniku prawie zawsze załatwię interes od ręki:P szkoda tylko, że nie sprzedają już peerków