#1 403049 17 Lis 2003 11:35 mi26 mi26 Poziom 12 Posty: 95 Ocena: 1 Autor tematu Post #1 403049 17 Lis 2003 11:35 Czy ma ktoś coś sprawdzonego do zdjęcia simlocka z sagema MW 302x - z góry dzieki, pozdrawiam
#2 403072 17 Lis 2003 12:26 psine.pl psine.pl Konto firmowe Specjalista Serwis Elektroniki Posty: 2354 Pomógł: 133 Ocena: 328 Pomocny post? (0) Post #2 403072 17 Lis 2003 12:26 najlepiej to SAGEM SERWIS SOFTWARE V2.3 - ale wymaga klucza sprzetowego starsze wersje mozna robic kalkulatorami ale NAPRAWDE starsze wersje! Konto firmowe: PSINE.PL ul.Karczówkowska 8A, KIELCE, 25-019 | Strona WWW: https://www.psine.pl
#3 403747 17 Lis 2003 21:03 irc irc Poziom 18 Posty: 397 Ocena: 19 Pomocny post? (0) Post #3 403747 17 Lis 2003 21:03 Klucz jest banalnie prosty tylko trzeba PIC'a zapprogramować i 3 elementy zlutować W poprzednio tygodniowych postach jest schemat i hex 8)
#4 403992 17 Lis 2003 23:42 dziur dziur Poziom 32 Posty: 2360 Pomógł: 49 Ocena: 8 Pomocny post? (0) Post #4 403992 17 Lis 2003 23:42 infeon działa bez klucza Czasami nie da sie wprost wyciagnac kodów z sagema ale zczytuje poprawnie ID
#5 404348 18 Lis 2003 12:13 mi26 mi26 Poziom 12 Posty: 95 Ocena: 1 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 404348 18 Lis 2003 12:13 A mógłbys dziur umieścić ten program?
#6 404366 18 Lis 2003 12:33 kedar_s kedar_s Poziom 13 Posty: 43 Pomocny post? (0) Post #6 404366 18 Lis 2003 12:33 mówisz i masz nawet jak nie sczyta kodów to wystarczy id, a z tym nie ma problemów Załączniki: 30xx infineonv2.zip (263.89 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.