logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć simlocka z telefonu Sagem MW 302x? Sprawdzone metody?

mi26 17 Lis 2003 11:35 1274 5
REKLAMA
  • #1 403049
    mi26
    Poziom 12  
    Posty: 95
    Ocena: 1
    Czy ma ktoś coś sprawdzonego do zdjęcia simlocka z sagema MW 302x - z góry dzieki, pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 403072
    psine.pl

    Specjalista Serwis Elektroniki
    Posty: 2354
    Pomógł: 133
    Ocena: 328
    najlepiej to SAGEM SERWIS SOFTWARE V2.3 - ale wymaga klucza sprzetowego

    starsze wersje mozna robic kalkulatorami ale NAPRAWDE starsze wersje!
    Konto firmowe:
    PSINE.PL
    ul.Karczówkowska 8A, KIELCE, 25-019 | Strona WWW: https://www.psine.pl
  • REKLAMA
  • #3 403747
    irc
    Poziom 18  
    Posty: 397
    Ocena: 19
    Klucz jest banalnie prosty tylko trzeba PIC'a zapprogramować i 3 elementy zlutować ;) W poprzednio tygodniowych postach jest schemat i hex 8)
  • REKLAMA
  • #4 403992
    dziur
    Poziom 32  
    Posty: 2360
    Pomógł: 49
    Ocena: 8
    infeon działa bez klucza :)
    Czasami nie da sie wprost wyciagnac kodów z sagema ale zczytuje poprawnie ID
  • REKLAMA
  • #5 404348
    mi26
    Poziom 12  
    Posty: 95
    Ocena: 1
    A mógłbys dziur umieścić ten program?
  • #6 404366
    kedar_s
    Poziom 13  
    Posty: 43
    mówisz i masz nawet jak nie sczyta kodów to wystarczy id, a z tym nie ma problemów
    Załączniki:
    • 30xx infineonv2.zip (263.89 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
REKLAMA