Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Bosch WFL1200 - pobiera i wylewa wodę jednocześnie

Michał_J 18 Wrz 2007 22:23 3650 6
  • #1 18 Wrz 2007 22:23
    Michał_J
    Poziom 11  

Witam
    Pralka mojej siostry działała ale nie wypompowywała wody na koniec prania.Po wizycie specjalisty jest odwrotnie pralka pobiera wodę ale jednocześnie ją wypompowywuje. Jak odłączę pompkę to działa ale jak na koniec chcę wypompować to przekręcę gałkę na wypompowywanie i pompka działa aż wypompuje wodę i później się wyłącza .
    Czy może ktoś ma schemat do tej pralki?
    Czy można gdzieś kupić całą plytkę do tej pralki i gdzie?
    Dzieki za ewentualną pomoc

0 6
  • #4 21 Wrz 2007 10:27
    Michał_J
    Poziom 11  

Mam pytanie , czy ten element SMD który steruje triak to tranzystor npn lub pnp a może mosfet ?

1
  • #5 06 Sie 2010 13:25
    motofan
    Poziom 13  

Witam :)

Sorry, że odgrzebuje stary temat, ale mam dokładnie ten sam problem. Pralka jednocześnie pobiera wodę i pompuje. Wcześniej miałem inny problem o którym pisałem w innym temacie (nie pompowała pompa), ale wymiana triaka i jednego rezystora załatwiła sprawę... Nie do końca jak się okazuje :(

Pomoże ktoś? Da się jeszcze ten moduł uratować?

Pozdrawiam :)

0
  • #6 03 Mar 2015 18:45
    dorszbmx
    Poziom 6  

Witam :)

Aby nie tworzyć nowego tematu odkopuję ten stary.
    Mam taki sam problem jak założyciel tematu, pralka jednocześnie pobiera i wylewa wodę. Co może być uszkodzone? Da się to naprawić?
    Pozdrawiam ;)

1
  • #7 25 Lip 2016 20:55
    tomallm
    Poziom 10  

Przyłączam się do wątku. Dziś dopadło to moją pralkę, podczas pobierania wody i jej wypompowywaniu dmucham w hydrostat, słychać puknięcie styków ale pralka nie reaguje -dalej pobiera wodę i ją wypompowywuje. Może ktoś jest w stanie mi pomóc.

2