Witam.
Mam pytanie czy to radio jest kodowane? Czy nie jest. Czy bez samochodu da sieje uruchomić? Na wyświetlaczu jest napisane -disabled-.
Mam pytanie czy to radio jest kodowane? Czy nie jest. Czy bez samochodu da sieje uruchomić? Na wyświetlaczu jest napisane -disabled-.