Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Które radio wybrać - JD-G821, CDX-GT710, DEH-P6900IB?

28 Wrz 2007 09:49 1784 14
  • Poziom 10  
    Witam!!!
    Chce kupić radio i zastanawiam się nad tymi trzema modelami :
    JVC Kd-G821
    SONY CDX-GT710
    PIONEER DEH-P6900IB
    Które z podanych waszym zdaniem bedzie najlepsze. Jak narazie moim faworytem jest JVC.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator CarAudio
    Z tych 3 nie słuchałem tylko Sony .....ale sam kupiłem JVC821.
  • Poziom 10  
    I jak wypada w porównaniu z pionierem???
  • Poziom 16  
    z tych trzech nie wybrał bym żadnego a Tobie radze zastanowic sie nad jakims alpine najlepsze radia i naprawde polecam
  • Poziom 10  
    A jaki model bys zaproponował ? do 800 zł (max) nowy
  • Moderator CarAudio
    Ja też chętnie sie dowiem ,która to Alpina jest taka dobra za 800zł (nówka) .
  • Poziom 16  
    poczynajac od cde-9871, 9873, 9881 konczac na 9883 wypisałem ci je w kolejności cenowej ostatnie jest do kupienia juz za 799zł(nówka) i ma wszystko co potrzeba a jego brzmienie przewyższa wszystkie sony jvc razem wziete a dorównuje pionkom z przedziału cenowego 1500-2000 sprawdzone na własnej skórze kup alpinka a przekonasz sie o czym mówie (tylko nbajpierw posłuchaj sobie jakiegoś jvc sonego czy taniego pionka a zobaczysz róznice GWARANTOWANE)
  • Poziom 13  
    Sony to straszny szmelc ale pioneer robi całkiem dobre radia clarion to też dobra firma Alpine nie wiem nigdy więszej uwagi nie przywiązyałem
  • Poziom 16  
    pionek robi dobre radia ale te droższe modele tansze to totalna masówka a clarion to również dobra propozycja szczególnie starsze modele to miód dla uszu
  • Poziom 10  
    smirnoff_vodka gdzie widziałeś 9883 za 799zł(nowe) bo na allegro jest za tą cene ale używane???
  • Poziom 16  
    w norauto fakt ze z wyprzedaży (ostatnie egzemplarze) ale kosztowało 799,99zł nowka i w jednym sklepie z wystawy za 750 a tak normalnie to za 850 w mediamarkt widziałem
  • Moderator CarAudio
    Tego ,że seria CDE "dobrze gra" nikt mi nie wmówi .Posłuchaj CDA ,a potem CDE i zmienisz zdanie ,że CDE "gra" . Seria CDE ,to podstawa firmy (czytaj taka sama masówka) jak tanie modele wszystkich firm . Radia Alpiny jak dla mnie maja za "dźwięczną " (ostrą) górę pasma i ten fakt skreśla je u mnie z piedestału . Proponuję posłuchać (MM odpada oczywiście) kilka modeli (firm) ,żeby wyrobić sobie zdanie o danej marce ,bo zdarzają się wśród tej samej firmy "rodzynki" wyjątkowo dobrze grające(9812-9815) . Kenwoody , JVC ,czy też Clariony należą do raczej naturalnie brzmiących klocków .Lekkie ocieplenie i złagodnienie brzmienia pomaga "ukulturalnić" zapędy ostrego wzmacniacza,czy też głośników . Jeśli lubisz bardziej "dobitnie" brzmiącą muzę rozejrzyj się za Pioneerem,Sony (nie wszystkie modele to syf,nie można uogólniać) ,czy też Alpine ale tak jak pisałem serii CDA .

To ,że było jedno radio 9883 za 800zł nie zmienia faktu ,że to radio można kupić najtaniej za 1kzł ,żeby mieć "legalną Polską " gwarancję .
  • Poziom 16  
    Oj człowieku jeśli nie szukasz to nie znajdziesz co chwile gdzieś natykam sie na legalne radyjko na gwarancji za max850 zł czy to w jakimś hipermarkecie czy w małych prywatnych sklepikach(choć w nich to rzadkość) a co do kwesti czy cde czy cda to logiczne ze droższe radio bedzie lepiej grało ale porownaj sobie cde z jakimś pionkiem za 600 zł i zobaczysz jak kleka przed alpine i nawet ta "masówka" bije "masówke" innych firm (oczywiście to tylko moje zdanie w którym wielkorotnie sie utwierdzałem)co do rodzynków zgodze sie sa niektóre modele nawet w ofercie sony które jakoś graja natomiast co do "naturalnie grajacych kolcków" napewno nie zaliczylbym JVC niewiem ak tam gra twoje radio i moze ono własnie zalicza sie do "rodzynków" ale DLA mnie to totalne dno i wodorosty bo kilka juz słyszałem ( i te tańsze oraz te za grubsza kase) i pomijam ze w każdym przeskakiwała płyta i wczytywała sie 5 min to o brzmienu juz nie wspomne
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    ja również miałe do czynienia z ta marka w takim samym stopniu jak kolega norbert i niestety owe "banialuki " zdażały sie dosyc czesto dlatego o tym pisze bo niestety było kilka zwrotów z wyżej wymienionych powodow (nie w każdym przypadku ale czyt modelu ale w wiekszosci )