Witam,podłączyłem radio tradycyjne w nowym oplu astra 3 za pomocą sprzedawanej przejściówki ze złącza opla na typowe ISO. Radio gra poprawnie, ale chciałbym by można było podłączyć je w sposób umożliwiający załączanie i wyłączanie radia za pomocą stacyjki. Problem jest taki, gdyż przyjrzałem sie złączu opla i tam nie ma plusa załączanego stacyjką, tylko jest jeden plus na stałe.
W złączu tym są jeszcze piny na głośniki i jeszcze dwa jakieś kabelki ,które nie wiem do czego służą, ale ma pewno nie pojawia sie na nich +12V po przekręceniu kluczyka. A cha radio które zamontowałem to pioneer deh-p4900.
Proszę o ewentualną pomoc . Pozdrawiam
W złączu tym są jeszcze piny na głośniki i jeszcze dwa jakieś kabelki ,które nie wiem do czego służą, ale ma pewno nie pojawia sie na nich +12V po przekręceniu kluczyka. A cha radio które zamontowałem to pioneer deh-p4900.
Proszę o ewentualną pomoc . Pozdrawiam