Po włączeniu odbiornika pojawia się głos ale obrazu jak nie ma tak nie ma, dawniej pojawiał się, przeż ułamek sekundy mleczny ekran i wskakiwał iobraz i znowu znikał i tak w kółko różnie po 15 min paru godzinach a teraz nie pojawia sie wogóle, w czym może tkwić problem?