Czy tuner Philips 6010 lub 3010 ma możliwość obsugi przełącznika DiSEqC 2/1. Ktoś na Allegro sie ogłasza , że ma wgrane takie oprogramowanie i to działa na 6010?
Czy to jest sprawdzone ?
Czy to jest sprawdzone ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam