Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

regeneracja tonsil alton 110w

patrum 05 Paź 2007 23:10 1089 5
  • #1 05 Paź 2007 23:10
    patrum
    Poziom 12  

Witam. Mam Altony 110W. W tej chwili mam w nich jakieś padlinowate gwizdki alpierda. Chciałbym sobie zregenerowac moje stare oryginalne głośniki Tonsila. A więc tak. Z gwizdkami nie będzie problemu bo kupię sobie cewki na allegro i po sprawie. Schody zaczynają się ze średniotonowymi. Cewkę nie problem jest kupić tylko jest problem z resorem dolnym. Nigdzie nie mogę go znaleźć. Już patrze na allegro od paru ładnych dni i nie ma nic takiego akurat do głośników 16cm. Nie wiecie gdzie mogę to dostać?? Bo raczej kupowanie cewek bez resora jest bez sensu. Mimo że średniotony praktycznie nie drgają. A niestety ze starych mi się nie uda tego odzyskać. Zostaną mi tylko gołe kosze no i zawieszenie górne zakupione na allegro. Może znacie namiary na kogoś kto sprzedaje np. całe komplety do regeneracji średniaków?? Tak żeby nie kupować każdej części na osobnej aukcji tylko wszystko na raz.

Z góry dzięki
    Pozdrawiam

0 5
  • #2 05 Paź 2007 23:53
    Amper_3
    Poziom 14  

Na giełdzie w Wrocławiu jest stanowisko Tonsila. Tzn. elementów Tonsila. Niestety nie pamiętam teraz dokładnie gdzie. Musiałem się go trochę naszukać.

0
  • #3 06 Paź 2007 01:07
    patrum
    Poziom 12  

troche daleko mam do wrocka:P jestem z kolobrzegu. bardziej by mi chodzilo o jakis sklep internetowy

0
  • #5 06 Paź 2007 12:30
    arekskrzat
    Poziom 11  

Umifon a co to i skad te ceny jakas masakra!!
    Sprawdz lepiej na www.stx.pl jezeli naprawa to tylko tam

0
  • #6 06 Paź 2007 12:34
    majkel sony
    Poziom 25  

Chodzi o częsci i zeby były jak oryginał skoro nie znasz tej stronki i nigdy nie kupywałeś zostaw ostatnie zdanie do siebie. Wejdz na sprzęt domowy duzo ludzi poleca stronke.

0