logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wgrać oprogramowanie do Yamahy S-540, by odtwarzała DivX?

fcelvis 06 Paź 2007 13:48 980 4
REKLAMA
  • #1 4353379
    fcelvis
    Poziom 2  
    Posty: 2
    witam to mój 1 post na tym forum, mam takie pytanie czy do odtwarzacza DVD yamaha S-540 idzie wgrać nowy program żeby czytał divixy jak tak to w jaki sposób, zaznaczam że nie jestem specjalistą w tym temacie. Wszelka pomoc mile widziana.
  • REKLAMA
  • #2 4355002
    MORTEM
    Specjalista techniki DVD
    Posty: 1813
    Pomógł: 119
    Ocena: 194
    Niestety nie da się.
  • REKLAMA
  • #3 4355028
    elek77
    Poziom 24  
    Posty: 627
    Pomógł: 44
    Ocena: 40
    Jeśli sprzęt wychodzi z fabryki bez możliwości odczytu formatu divx, to nic nie podziałasz. Do tego jest wymagany inny procesor dekodujący a nie soft.
    Nie wierzysz chyba w cuda.
  • REKLAMA
  • #4 4355884
    fcelvis
    Poziom 2  
    Posty: 2
    dzięki za informacje, a może wiecie jaki dvd z divixem było by godne polecenia tak do 300zł? Nie wiecie za ile mógłbym sprzedać moja Yamahę?
  • #5 4356421
    elek77
    Poziom 24  
    Posty: 627
    Pomógł: 44
    Ocena: 40
    Zerknij np. tu http://fdb.pl/forum/ do działu KINO DOMOWE. Jest tam sporo komentarzy, porad i dyskusji na temat sprzętu.
REKLAMA