witam to mój 1 post na tym forum, mam takie pytanie czy do odtwarzacza DVD yamaha S-540 idzie wgrać nowy program żeby czytał divixy jak tak to w jaki sposób, zaznaczam że nie jestem specjalistą w tym temacie. Wszelka pomoc mile widziana.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam