logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Podłączenie linii DSL pod router ADSL - czy zadziała?

seska 06 Paź 2007 14:15 3127 5
REKLAMA
  • #1 4353443
    seska
    Poziom 12  
    Posty: 105
    Ocena: 6
    Witam,
    czy da się używać ruter'a adsl do zwykłego połączenia dsl?
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 4353460
    gothye
    Poziom 33  
    Posty: 2421
    Pomógł: 183
    Ocena: 60
    nie niemozna ,nie ma prawa takie zestawienie działać
  • REKLAMA
  • #3 4353467
    seska
    Poziom 12  
    Posty: 105
    Ocena: 6
    Domyślam się że nie można tylko prosiłabym o mniej lapidarne wyjaśnienie. Dlaczego ??
  • REKLAMA
  • #4 4353797
    vinci
    Poziom 26  
    Posty: 854
    Pomógł: 73
    Ocena: 65
    jak najbardziej w końcu DSL to rodzina wszystkich xDSL a więc jeśli to nie HDSL lub VDSL to napewno router ADSL będzie chodził. Ale najpewniej zapytać u dostawcy o jaki DSL chodzi, ktoś pod tą nazwą może firmować ADSL (asynchroniczny dostęp) a ktoś inny HDSL. Najczęściej jest to jednak ADSL więc tak jak napisałem na początku powinien chodzić
  • REKLAMA
  • #5 4354501
    utc1
    Poziom 15  
    Posty: 166
    Pomógł: 6
    Ocena: 3
    Wobec powyższej uwagi ma pytanie - napisz o jaki router Tobie chodzi. Jeżeli to jest router z aneksem A, A+, B to nie będzie współpracować z usługą DSL. Można zrobić różne kombinacje ale po co? kosztowne i starty na bajtach.
    Acha, router tzw. BRAMA ma WAN RJ45 więc linia telefoniczna jak NEOSTRADA nie wejdzie.
  • #6 4355215
    pafelg
    Poziom 12  
    Posty: 10
    Pomógł: 2
    przykładowo:
    LiveBox TP - czyli router ADSL w aneksie A synchronizuje się i działa przy usłudze DSL wzmiankowanej TP. Przypuszczam, że podobnie będzie z innymi routerami ADSL an A.
REKLAMA