Witam w urządzeniu występuje taki problem. Po załączeniu zasilania na wyświetlaczu zaczyna pojawiać się proces kalibracji lecz zaczyna to być wyświetlane do góry nogami, zaczynają na litery wchodzić krzaczkilub zaczyna migać tak jakby tracił zasilanie Kilka razy po otworzeniu przedniej klapy zaczyna świecić poprawnie lecz wyłącza się Krańcówki i czujnik optyczny sprawdzone Jak do tego się zabrać, czy można zrobić jakiś reset. Szukam wiadomości dotyczących naprawy tego modelu.