Tv jak w temacie i podczas oglądania nagle się wyłączył i cisza w głośniku i brak obrazu,dioda miga 2 razy co jak się doczytałem oznacza awarię w układzie odchylania poziomego.Przy próbie załączenia słychać tylko cyknięcie przekażnika i brak innej reakcji .Od czego najlepiej zacząć po usunięciu zimnych lutów?