Wybaczcie temat na forum elektronicznym ale wiem, że napewno wielu z Was jeździ i interesuje się motocyklami. Pozwoliłem sobie zatem wszcząć dyskusję na forum ogólnym, gdzie jak sądzę, będę mógł porozmawiać na temat niekoniecznie elektroniczny.
Przyjaciel planuje zakup takiego motocykla - Honda VT800. Z tego co ja się dowiedziałem, ten model był produkowany tylko przez rok i tylko w USA. Jak więc będzie z potencjalnymi naprawami? Czy części pasują, np. od VT750? Pytam obecnych i byłych posiadaczy takich motocykli.
Pozdrawiam wszystkich motonitów i wdzieczny będę za wszelkie rady. Może być też GG albo PW..
Przyjaciel planuje zakup takiego motocykla - Honda VT800. Z tego co ja się dowiedziałem, ten model był produkowany tylko przez rok i tylko w USA. Jak więc będzie z potencjalnymi naprawami? Czy części pasują, np. od VT750? Pytam obecnych i byłych posiadaczy takich motocykli.
Pozdrawiam wszystkich motonitów i wdzieczny będę za wszelkie rady. Może być też GG albo PW..