Witam Koledzy.
Mam pytanie.
Mam dwa komputery w domu podłączone do liveboxa
Stacjonarny - podłączony Ethernetem oraz
laptop - podłączony WiFi
Chciałbym mieć możliwość przesyłania plików miedzy tymi dwoma komputerami. Idzie koledzy to jakoś zrobić ?? bo przecież livebox jest swojego rodzaju ROUTEREM ??
Może zna ktoś jakieś artykuły na temat przesyłania plików miedzy nimi, albo wie ktoś jak to rozwiązać?
Pozdrawiam
Mam pytanie.
Mam dwa komputery w domu podłączone do liveboxa
Chciałbym mieć możliwość przesyłania plików miedzy tymi dwoma komputerami. Idzie koledzy to jakoś zrobić ?? bo przecież livebox jest swojego rodzaju ROUTEREM ??
Może zna ktoś jakieś artykuły na temat przesyłania plików miedzy nimi, albo wie ktoś jak to rozwiązać?
Pozdrawiam