Witam.Kupiłem nowy dysk 250GB.Windows xp widzi u mnie tylko 130GB.Zrobiłem 3 partycje,format,itd.Czy to prawda,że kiedy nie mam service pack 2 to nie zobaczy więcej?Kiedyś próbowałem zainstalować sp2 z różnych źródeł.Dostawałem komunikaty( nie pamiętam już) ze instalacja się nie powiodła.Gdzie znajdę sprawdzoną wersję sp2 do pobrania lub rozwiąże problem z dyskiem?